Skup katalizatorów: Złotów

Ekspresowa wycena katalizatorów

Wielkopolski skup katalizatorów samochodowych Katalizatory to korporacja, specjalizująca się w skupie monolitu katalitycznego. Działająca od wielu lat firma specjalizuje się w odzysku metali szlachetnych ze starych lub niedziałających katalizatorów, do których produkcji używa się cennych kruszców takich jak platyna, pallad czy rod.

Skup monolitu katalitycznego na recykling

Nasza firma skupuje katalizatory samochodowe zarówno od hurtowników, jak i od osób indywidualnych. Skup katalizatorów oferuje usługę dojazdu w miejsce zamieszkania Klienta, w celu profesjonalnej wyceny i kupna starego katalizatora. Zużyty monolit katalityczny trafia do naszej siedziby, gdzie poddawany jest obróbce. Proces ten zaczyna się od pocięcia katalizatora i wysypania jego zawartości do młyna wibracyjnego, który mieli ceramikę na pył, a następnie materiał trafia do mieszalnika Hexagon Alphie, który zapewnia jednorodność masy. Na sam koniec próbki umieszcza się w spektrometrze fluorescencji rentgenowskiej, gdzie precyzyjnie określana jest zawartość metali szlachetnych i na tej podstawie wycenia się produkt.

Jesteśmy najlepsi w Wielkopolsce

Europejska korporacja Katalizatory posiada wszelkie niezbędne zezwolenia do prowadzenia tego typu działalności. Mamy uprawnienia do odzyskiwania zużytych katalizatorów, jak i przetwarzania pozyskiwanych z nich metali szlachetnych. Skupujemy katalizatory stalowe i ceramiczne z samochodów pochodzących od rozmaitych producentów. Wieloletnie doświadczenie w branży, nowoczesny park maszynowy oraz ciągły rozwój firmy gwarantują najwyższą jakość usług oraz udaną współpracę z Klientami.Skupujemy także katalizatory metalowe

Nawigacja