Skup katalizatorów: Września

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory to profesjonalny skup katalizatorów oferujący atrakcyjne ceny oraz natychmiastową wypłatę należności. Prowadząc skup monolitu katalitycznego, w celu odzyskania metali szlachetnych nasze przedsiębiorstwo przetworzyło dotychczas ponad milion katalizatorów. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz nowoczesne laboratorium pozwalają na skuteczne i efektywne działanie.

Najlepszy skup katalizatorów w Wielkopolsce

Skup monolitu katalitycznego przyjmuje części samochodowe wszystkich marek oraz w różnym stanie. Skupujemy zarówno sprawne katalizatory, jak i te, które od dawna nie działają. Użycie zaawansowanych technologicznie maszyn gwarantuje rzetelną analizę zawartości monolitu, jaki zawierają w sobie katalizatory. Firmowe laboratorium wyposażone jest między innymi w spektrometr fluorescencji rentgenowskiej, pozwalający na dokładne oszacowanie ilości kruszcu w pyle ceramicznym, a także w nowoczesny młynek wibracyjny do monolitu marki Retsch i mieszalnik Hexagon Alphie – pozwala on na uzyskanie jednorodnego materiału potrzebnego do analizy.

Sprawdź cennik katalizatorów samochodowych

Na stronie katalizatory nasi Klienci znajdą regularnie aktualizowany cennik katalizatorów, składający się z ponad sześciu tysięcy elementów. W katalogu znajdują się ceny katalizatorów pochodzących od różnorodnych producentów.

Nasza firma oferuje usługi z dojazdem do Klienta – jeśli nie możesz do nas dotrzeć, wyślemy pod wskazany adres swoich pracowników, którzy przy użyciu specjalistycznego sprzętu diagnostycznego wycenią katalizator.Skupujemy także katalizatory metalowe

Nawigacja