Skup katalizatorów: Wolsztyn

Ekspresowa wycena katalizatorów

Dzięki najnowszym osiągnięciom techniki katalizatory samochodowe mogą zyskać nowe życie, a przynajmniej odejść z tego świata, przynosząc mu konkretne korzyści. Ta bardzo ważna część układu wydechowego nie jest wieczna i po jakimś czasie ulega naturalnemu zużyciu, wynikającemu z regularnej eksploatacji auta. Gdy katalizator traci swoje właściwości, należy go wymontować i zastąpić nowym. Skup katalizatorów czeka, aby przyjąć wysłużone egzemplarze. Nie odbieramy ich jednak, nie dając nic w zamian. Korzystny dla klientów cennik na to nie pozwala.


Szybka wycena


Skup monolitu katalitycznego jaki założyliśmy w podpoznańskim Janikowie wyrobił sobie mocną markę na lokalnym rynku. Działamy nowocześnie i jesteśmy otwarci na potrzeby klientów, co widać zarówno po oferowanych warunkach skupu, jak i po modelu obsługi. Specjaliści jakich zatrudniamy, znają się na swoim fachu. Przyjmują oni katalizatory z dowolnych pojazdów, nie wnikając w rok produkcji ani markę. Takie podejście nie jest niestety standardem u innych firm, z czego zdajemy sobie sprawę. Chcemy jednak stale wyznaczać nowe parametry jakości w branży.


Dobry skup monolitu katalitycznego czeka


Wszystkich, którzy chcą zarobić na starych częściach i równocześnie dobrze przysłużyć się środowisku naturalnemu zapraszamy do nas. Gwarantujemy, że wszystkie procedury związane z wyceną i wypłatą pieniędzy przebiegną szybko. Nowoczesne urządzenia służące do analizy starych części sprawiają, że skup katalizatorów działa bardzo sprawnie, co spotyka się z dużym entuzjazmem klientów.Skupujemy także katalizatory metalowe

Nawigacja