Skup katalizatorów: Turek

Ekspresowa wycena katalizatorów

Utylizacja starego, wydawałoby się, że nic niewartego katalizatora samochodowego, może okazać się intratną inwestycją. Skup monolitu katalitycznego Katalizatory zajmuje się recyklingiem zużytych lub niedziałających katalizatorów oraz odzyskiwaniem metali szlachetnych zawartych w katalizatorach. Na stronie katalizatory Klienci mogą znaleźć regularnie uaktualniany cennik metali szlachetnych, które odzyskujemy z monolitu katalitycznego: pallad, platyna i rod.

Profesjonalny skup monolitu katalitycznego

Jesteśmy europejską korporacją skupującą katalizatory samochodowe, która specjalizuje się w odzyskiwaniu metali szlachetnych z części samochodowych, takich jak katalizatory, a także ze styczników i procesorów komputerowych, sprzętu audiowizualnego oraz telefonów komórkowych. Skup katalizatorów Katalizatory dysponuje nowocześnie wyposażone laboratorium, gdzie dokonujemy szczegółowej analizy i wyceny ceramiki katalizatorowej.

Jak ustalany jest cennik katalizatorów?

Nasz skup katalizatorów posiada wymagane zezwolenia oraz doświadczenie, które zdobyliśmy podczas wielu lat działalności. Katalizatory oferuje kompleksowe usługi, skutecznie i szybko poddajemy recyklingowi katalizatory samochodowe. Proces ten rozpoczyna się od rozcięcia na dwie lub trzy części puszki katalizatora, przy użyciu specjalistycznego narzędzia tzw. krokodyla. Następnie wysypuje się zawartość i cała ceramika ze środka trafia to urządzenia, w którym jest rozdrabniana i kruszona na pył. Przefiltrowana ceramika trafia później do spektrometru, gdzie odbywa się pomiar zawartości metali oraz wycena katalizatora. Firma oferuje także możliwość wyceny online za pomocą katalogu znajdującego się na stronie internatowej katalizatory, gdzie znajduje się cennik – umieściliśmy ponad sześć tysięcy pozycji.Skupujemy także katalizatory metalowe

Nawigacja