Skup katalizatorów: Szamotuły

Ekspresowa wycena katalizatorów

Samochodowe katalizatory, czyli części odpowiadające za oczyszczanie spalin ze szkodliwych dla środowiska składników, powinny być utylizowane zgodnie z przepisami prawa. Nasz skup monolitu katalitycznego, który działa na całym terenie województwa wielkopolskiego, posiada wszystkie wymagane zezwolenia, aby zajmować się zarówno utylizacją, jak i odzyskiwaniem metali szlachetnych z tych urządzeń. Dlatego właśnie przerabiamy katalizatory oraz odzyskujemy z nich cenną platynę, rod oraz pallad. Przekłada się to na zysk naszych Klientów – natychmiastowo wypłacamy im należność.

Skup katalizatorów – szybkie wyceny i wypłaty

Żeby zwiększyć wygodę Klientów, dojeżdżamy do ich domów w celu odbioru reaktorów katalitycznych. Już na miejscu jesteśmy w stanie wycenić zużytą cześć. Następnie trafia ona do laboratorium i zostaje dokładnie przeanalizowane – za pomocą spektrometru, mieszalnika i młyna. To specjalistyczne sprzęty, którymi może pochwalić się skup monolitu katalitycznego Katalizatory. Właśnie dzięki nim nasze obliczenia są tak precyzyjne, a wyceny dla Klientów korzystne.

Katalizatory samochodowe – jakie przyjmujemy?

Z pewnością wszystkich Państwa ucieszy fakt, że skupujemy wszystkie reaktory samochodowe, niezależnie od marki i modelu auta, z którego pochodzą. Konwertery katalityczne występują w wielu wersjach, różnie się też zużywają, dlatego zawartość metali szlachetnych w urządzeniu nie zawsze jest tak sama. Warto więc zwrócić uwagę na cennik zamieszczony na naszej stronie internetowej. Pozwoli on Państwu zorientować się, ile warte są dane surowce.Skupujemy także katalizatory metalowe

Nawigacja