Skup katalizatorów: Szamotuły

Ekspresowa wycena katalizatorów

Samochodowe katalizatory, czyli części odpowiadające za oczyszczanie spalin ze szkodliwych dla środowiska składników, powinny być utylizowane zgodnie z przepisami prawa. Nasz skup monolitu katalitycznego, który działa na całym terenie województwa wielkopolskiego, posiada wszystkie wymagane zezwolenia, aby zajmować się zarówno utylizacją, jak i odzyskiwaniem metali szlachetnych z tych urządzeń. Dlatego właśnie przerabiamy katalizatory oraz odzyskujemy z nich cenną platynę, rod oraz pallad. Przekłada się to na zysk naszych Klientów – natychmiastowo wypłacamy im należność.

Skup katalizatorów – szybkie wyceny i wypłaty

Żeby zwiększyć wygodę Klientów, dojeżdżamy do ich domów w celu odbioru reaktorów katalitycznych. Już na miejscu jesteśmy w stanie wycenić zużytą cześć. Następnie trafia ona do laboratorium i zostaje dokładnie przeanalizowane – za pomocą spektrometru, mieszalnika i młyna. To specjalistyczne sprzęty, którymi może pochwalić się skup monolitu katalitycznego Katalizatory.PRO. Właśnie dzięki nim nasze obliczenia są tak precyzyjne, a wyceny dla Klientów korzystne.

Katalizatory samochodowe – jakie przyjmujemy?

Z pewnością wszystkich Państwa ucieszy fakt, że skupujemy wszystkie reaktory samochodowe, niezależnie od marki i modelu auta, z którego pochodzą. Konwertery katalityczne występują w wielu wersjach, różnie się też zużywają, dlatego zawartość metali szlachetnych w urządzeniu nie zawsze jest tak sama. Warto więc zwrócić uwagę na cennik zamieszczony na naszej stronie internetowej. Pozwoli on Państwu zorientować się, ile warte są dane surowce.Skupujemy także katalizatory metalowe