Skup katalizatorów: Środa Wielkopolska

Ekspresowa wycena katalizatorów

Jak wszyscy cenimy profesjonalizm. Dlatego staramy się profesjonalnie podchodzić do naszej pracy. Prowadzimy nowoczesny skup monolitu katalitycznego, bazując na najnowszych rozwiązaniach technicznych. Sprzęt jakim dysponujemy, pozwala nam odzyskiwać ze zużytych podzespołów wartościowe pierwiastki, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na korzystny cennik usług. Wiemy dobrze, że stare katalizatory są często problemem i zagracają wiele przydomowych warsztatów. Z naszą pomocą można się ich nie tylko pozbyć w zgodzie ze środowiskiem, ale jeszcze na tym zarobić.


Wielkopolski skup katalizatorów


Jesteśmy Wielkopolanami, dlatego cenimy solidność i uczciwe podejście do prowadzenia biznesu. Codziennie mamy styczność z klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorcami, którzy chcą spieniężyć swoje zużyte katalizatory samochodowe. Mają taką możliwość, ponieważ dysponujemy najnowszym sprzętem i laboratorium prowadzonym przez doskonałych specjalistów. Zaawansowane metody analityczne umożliwiają określenie ilości metali szlachetnych w każdym z katalizatorów. Następnie odbywa się uczciwa wycena, na której nikt nie będzie stratny.


Mobilni i otwarci na potrzeby


Jako jeden z nielicznych, nasz skup monolitu katalitycznego oferuje dodatkową usługę dojazdu do klienta. Realizujemy ją na terenie województwa wielkopolskiego. Stanowi to duże ułatwienie dla osób, które posiadają u siebie większą ilość starych katalizatorów, ale nie mają technicznych możliwości dowozu ich do naszej siedziby. Jeśli jednak ktoś może to zrobić, gorąco zapraszamy do Janikowa koło Poznania. Skup katalizatorów czeka na klientów, oferując otwartą na ludzi, sympatyczną i w pełni fachową obsługę.Skupujemy także katalizatory metalowe

Nawigacja