Skup katalizatorów: Rawicz

Ekspresowa wycena katalizatorów

Wysoka jakość usług wyróżnia nas od lat. Jako skup katalizatorów działamy profesjonalnie i konsekwentnie, aby zadowolić wszystkich klientów, a swoją działalność biznesową połączyć z dobrym wpływem na środowisko. Nie ma bowiem żadnych racjonalnych powodów, by po przeprowadzonej wymianie wyrzucać na śmietnik zużyte katalizatory. Zamiast tego można przyjść z nimi do nas! Fachowo przeprowadzimy analizę i wycenę, aby klienci mogli na starych częściach dodatkowo zarobić. Nowoczesne podejście do tematu sprawia, że zaliczamy się do najlepszych skupów w kraju.


Czekamy na katalizatory


Nie robi nam różnicy rodzaj katalizatora, z którym przychodzi do nas klient. Nie zwracamy także uwagi na to, z jakiego samochodu został on wymontowany. W przeciwieństwie do wielu innych skupów aktywnych na polskim rynku, nie zadajemy takich pytań. To pozwala nam traktować wszystkich kontrahentów w jednakowy sposób, co jak wiemy wywołuje bardzo pozytywne odczucia. W ramach naszej działalności działa również skup monolitu katalitycznego, który swoją pracę opiera o odzyskiwanie monolitów ceramicznych ze zużytych urządzeń.


Dojeżdżamy na życzenie


Nie ograniczamy swojej pracy tylko do laboratorium i obsługi klientów w siedzibie w Janikowie koło Poznania. Gdy jest taka potrzeba, jesteśmy w stanie dojechać do zainteresowanych osób i wyjazdowo dokonać wyceny oferowanego nam towaru. Taka aktywność nie jest częstym zjawiskiem, ponieważ dla wielu osób skup katalizatorów to biznes typowo stacjonarny. My rozumiemy potrzeby klientów i wiemy, że jeśli trzeba wyjść im naprzeciw, to należy to uczynić.Skupujemy także katalizatory metalowe

Nawigacja