Skup katalizatorów: Poznań

Ekspresowa wycena katalizatorów

Firma - SKUP KATALIZATORÓW to skup monolitu katalitycznego, z którego usług może skorzystać każda osoba, będąca w posiadaniu zużytego katalizatora. Powierzone nam katalizatory dokładnie wyceniamy, dzięki specjalistycznym narzędziom, dlatego możemy zaoferować naszym Klientom atrakcyjny cennik. Przyjmujemy wszystkie katalizatory samochodowe bez wyjątku – marka oraz model pojazdu jest nieistotny, ważne jest natomiast to, że z każdego urządzenia można odzyskać surowce. Dla wygody naszych Klientów prowadzimy skup katalizatorów również dojazdowo – możemy dotrzeć do domu lub we wskazane miejsce, odebrać zużyty katalizator i zapłacić za niego Klientowi od ręki. To duży komfort.

Skup monolitu katalitycznego i ceramicznego

Działamy na całym terenie województwa wielkopolskiego, skupując katalizatory, które nie mogą zostać już poddane regeneracji i należy je poprawnie zutylizować, i odzyskać cenny surowiec. Nasz skup katalizatorów to miejsce, gdzie mogą Państwo skorzystać również z innych usług – zajmujemy się między innymi przerobem katalizatorów wykonanych z metalu oraz odzyskiwaniem cennych metali ze złomu elektronicznego. Mielimy także katalizatory ceramiczne, oferując jednocześnie naszym Klientom korzystną cenę za przyniesiony surowiec.

Katalizatory samochodowe to cenne źródło surowców

Korzystając z naszego specjalistycznego sprzętu, możemy w wydajny sposób odzyskać materiały zastosowane do produkcji sprzętu, co przekłada się na wymierny zysk dla Klienta. Poprzez precyzyjne ważenie oraz sprawdzony system wyceny, stawiamy się w czołówce firm w naszej branży.Skupujemy także katalizatory metalowe

Nawigacja