Skup katalizatorów: Ostrzeszów

Ekspresowa wycena katalizatorów

Stare, wysłużone katalizatory samochodowe najczęściej kończą swój żywot marnie, zalegając na stertach złomowisk. Jednak można obejść się z nimi nieco inaczej, robiąc przysługę środowisku naturalnemu i dodatkowo zarabiając nieco pieniędzy. Nasz skup katalizatorów działający w okolicach Poznania obejmuje tak naprawdę całą Wielkopolskę. Na terenie województwa oferujemy dojazd do klientów, a ci przyjeżdżają do nas z różnych stron regionu. Nie jest to przypadek, ale konsekwencja silnej pozycji, jaką uzyskaliśmy na rynku.


Nowoczesny skup monolitu katalitycznego


Wydawać by się mogło, że katalizatory po latach użytkowania nie nadają się już do niczego. Tak rzeczywiście jest, ale tylko poniekąd. O ile rzeczywiście nie spełniają już one swoich zadań związanych z uszlachetnianiem spalin samochodowych, to ciągle mogą się do czegoś przydać. W każdym z katalizatorów znajduje się bowiem ceramiczny monolit, który odpowiada za jego prawidłowe działanie. Gdy część jest już do wymiany, w monolicie mogą się znajdować pewne ilości metali szlachetnych, które da się odzyskać.


Technologia na wysokim poziomie


Aktualnie nasz skup katalizatorów posiada doskonałe zaplecze techniczne, dzięki któremu nasi specjaliści są w stanie szybko i skutecznie odzyskiwać metale szlachetne z części, które przynoszą klienci. Zaawansowane urządzenia ułatwiają przeprowadzenie wyceny, o której wynikach klient jest informowany od razu. Cennik w naszym przedsiębiorstwie jest ustalany z korzyścią dla konsumenta. To wyjaśnia, dlaczego nasz skup monolitu katalitycznego zyskuje tak pozytywne recenzje.
Skupujemy także katalizatory metalowe

Nawigacja