Skup katalizatorów w mieście: Ostrów Wielkopolski

Ekspresowa wycena katalizatorów

Skup katalizatorów metalowych oraz monolitu katalitycznego Katalizatory zachęca do zapoznania się z ofertą. Ta europejska korporacja przeprowadza dokładną wycenę reaktora katalitycznego na podstawie analiz innowacyjnym sprzętem.

Procedura weryfikacji zawartości metali szlachetnych w danym reaktorze składa się z kilku etapów. Pierwszy z nich to zdemontowanie obudowy i wydostanie materiału do badania. Drugi podstawowe oczyszczenie z brudów. Następnie musimy go zważyć i zmielić na proszek. Później odbywa się mieszanie materiału. Dopiero po tych działaniach można zmierzyć zawartość platyny, palladu oraz radu. W Katalizatory badanie przeprowadza się metodą XRF, przy użyciu spektrometru fluorescencji rentgenowskiej. Pomiar kończy oszacowanie wartości, na podstawie aktualnych cen rynkowych szlachetnych kruszców.

Skup Katalizatory kieruje swoją ofertę zarówno do osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Skupuje reaktory katalityczne sprawne i niedziałające, dowolnych producentów, z samochodów osobowych, ciężarowych oraz innych pojazdów. Wypłata gotówki następuje zaraz po przeprowadzeniu wyceny. Istnieje także możliwość zapłaty przelewem na konto. Interesujące nas części najlepiej przynieść do wybranego punktu Katalizatory. Jeśli to będzie problemem lub nie możesz sam odseparować reaktora, pracownicy przedsiębiorstwa mogą przyjechać i pomóc w dostarczeniu katalizatora do laboratorium.

Odsprzedając katalizator fachowcom uzyskujesz atrakcyjną cenę oraz pewność, że będzie on poddany recyklingowi, a metale szlachetne będą kolejny raz wykorzystane.Skupujemy także katalizatory metalowe

Nawigacja