Skup katalizatorów: Ostrów Wielkopolski

Ekspresowa wycena katalizatorów

Zapraszamy do skorzystania z usług przedsiębiorstwa Katalizatory.PRO, które zajmuje się skupem tych urządzeń od zainteresowanych firm oraz Klientów indywidualnych. Prezentowany Państwu skup katalizatorów potrafi doskonale odpowiedzieć na potrzeby Klienta, ponieważ korzysta ze spektrometru fluorescencji rentgenowskiej. To specjalistyczne urządzenie pozwala dokładnie określić zawartość cennych metali w ceramicznych częściach. Katalizatory badane są także bardzo precyzyjnie pod względem zawartości w nich monolitu. Dlatego właśnie, prowadząc skup monolitu katalitycznego, firma może świadczyć bardzo rzetelne wyceny, co z kolei prowadzi do wysokiego zadowolenia Klientów.

Skup katalizatorów przyjazny Klientowi

Jako że prowadzony przez Katalizatory.PRO skup monolitu katalitycznego funkcjonuje na rynku od wielu lat, warto zaufać jakości jego usług. Firma zasługuje na uwagę przede wszystkim ze względu na bardzo nowoczesne laboratorium, wyposażone w spektrometr fluorescencji RTG, młynek wibracyjny Retsch oraz mieszalnik. Tak specjalistyczne sprzęty pozwalają na szczegółową analizę monolitu oraz uniknięcie niepotrzebnych błędów w pomiarach.

Katalizatory – warto je utylizować

Odpowiednia utylizacja powinna być obowiązkiem każdego właściciela, który chce się pozbyć tej części, odpowiedzialnej za oczyszczenie spalin. Taki zużyty katalizator musi być odpowiednio „spacyfikowany”, aby nie stanowić zagrożenia dla środowiska. Firma zajmuje się tym w profesjonalny i bezstratny sposób, odzyskując zarazem cenne surowce.Skupujemy także katalizatory metalowe