Skup katalizatorów: Oborniki

Ekspresowa wycena katalizatorów

Zużyte katalizatory wcale nie muszą trafić na złom. Są nowoczesne sposoby na to, aby odzyskać z nich wartościowe substancje i kruszce, a jeszcze na tym zarobić. Tak właśnie wygląda nasza misja. Firma Katalizatory od lat specjalizuje się w skupie i przerobie zużytych katalizatorów z samochodów dowolnego typu. Jako profesjonalny skup katalizatorów oferujemy bardzo atrakcyjny cennik, który sprawia, że pozyskujemy klientów z całej Wielkopolski. Jeśli trzeba nasi fachowcy przyjadą do Ciebie i dokonają wstępnej wyceny.


Ekologia w cenie


Dlaczego warto udać się ze swoim starym katalizatorem do skupu? Jest co najmniej kilka powodów. Po pierwsze – to opłacalne. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele podobnych firm na polskim rynku nie ma do zaproponowania atrakcyjnych stawek za zużyty katalizator. Tak jest zazwyczaj, ale może być inaczej. My szanujemy ludzi, którzy do nas przychodzą, dlatego właśnie nasz skup monolitu katalitycznego jest w stanie zaproponować każdemu godziwe pieniądze. Tym bardziej, że z niektórych podzespołów da się odzyskać całkiem sporo metali szlachetnych. Po drugie – recykling jest modny i ekologiczny.


Przywieź katalizatory do nas!


Gdzie działamy? Nasz obszar aktywności obejmuje całe województwo wielkopolskie. Jak już wspomniano, jesteśmy w stanie dojechać do klientów, którzy wyrażą takie życzenie. Jednak najlepiej przyjechać do naszej siedziby. Mieści się ona w Janikowie pod Poznaniem. Tam czeka na Was profesjonalny personel, bo skup katalizatorów powinien być zakładem przyjaznym i fachowym. Na miejscu działa laboratorium, które poddaje zużyte części analizie za pomocą najnowszych rozwiązań technicznych. Skup monolitu katalitycznego jaki stworzyliśmy, oferuje najwyższy poziom usług.Skupujemy także katalizatory metalowe

Nawigacja