Skup katalizatorów: Nowy Tomyśl

Ekspresowa wycena katalizatorów

Zużyte lub niedziałające katalizatory to doskonały materiał na recykling. Skup monolitu katalitycznego Katalizatory.PRO od wielu lat zajmuje się odzyskiwaniem szlachetnych kruszców użytych w konstrukcji tych części samochodowych. Firma specjalizuje się w przeróbce nie tylko katalizatorów, ale także złomu elektronicznego, m.in. styczników i procesorów komputerowych, sprzętu audiowizualnego oraz telefonów komórkowych. Skup katalizatorów oferuje profesjonalne usługi z dojazdem do miejsca zamieszkania Klienta, wystawienie faktury VAT oraz płatność od ręki.

Skup monolitu katalitycznego dysponuje nowoczesnym laboratorium

Skup katalizatorów Katalizatory.PRO posiada zaawansowane technologicznie laboratorium, w którym wykwalifikowani specjaliści skrupulatnie weryfikują zawartość metali szlachetnych w monolicie ceramicznym. Proces obróbki starych katalizatorów zaczyna się od rozcięcia puszki katalizatora oraz przesypaniu zawartości ze środka urządzenia do młynka wibracyjnego marki Retsch, stamtąd zmielony pył ceramiczny trafia to mieszalnika Hexagon Alphie – sprawia on, że poddany późniejszej analizie materiał staje się jednolity. Główny etap oceny ilości szlachetnego kruszcu odbywa się w spektrometrze – on z kolei skrupulatnie mierzy zawartość platyny, palladu i rodu.

Zużyte katalizatory samochodowe jako źródło dochodu

Jeśli posiadasz zużyty lub niedziałający katalizator, zamiast oddawać go na złom skontaktuj się z biurem obsługi klienta lub jednym z naszych przedstawicieli terenowych. Odkupimy od Ciebie katalizator za uczciwą cenę. Na stronie Katalizatory znajduje się cennik. Zawarliśmy w nim szacunkowe ceny ponad 6 tysięcy katalizatorów.Skupujemy także katalizatory metalowe

Nawigacja