Skup katalizatorów: Międzychód

Ekspresowa wycena katalizatorów

Wysoka świadomość Polaków w dziedzinie ekologii jest wciąż życzeniem, ale wiele kwestii zmieniło się na lepsze. Przede wszystkim katalizatory samochodowe nie są już bezrefleksyjnie wyrzucane, ale coraz częściej kierowcy udają się do miejsca, w którym mogą one dostać nowe życie – nie w pełnym tego słowa znaczeniu, ale jednak. Prowadzimy skup monolitu katalitycznego, którego misją jest analiza zużytych katalizatorów i następnie pozyskanie z nich metali szlachetnych – czasami o sporej wartości. Klienci wiedzą, że cennik jaki oferujemy, jest dla nich opłacalny, więc odwiedzają nas tłumnie.


Uczciwy skup katalizatorów


Mamy pod ręką bardzo nowoczesne rozwiązania techniczne, dzięki którym jesteśmy w stanie bardzo szybko stwierdzić, czy katalizatory mają w sobie sporą ilość metalu szlachetnego czy też nie. W zależności od wyników analizy klient dowiaduje się, ile możemy mu zapłacić za oddanie katalizatora. Zwykle wszyscy są zadowoleni, bo w przeciwieństwie do innych firm na rynku nie szukamy okazji, aby w mniejszym stopniu wynagradzać ludzi, którzy obdarzyli nas zaufaniem. Również to stanowi źródło naszego sukcesu.


Mamy się czym chwalić


Skup katalizatorów to miejsce, w którym powinny panować wysokie standardy zarówno pod względem jakości technicznej wykonywanych działań, jak i relacji z klientami. Nasz młody i świetnie przygotowany personel odpowie na wszelkie pytania, rozwieje ewentualne wątpliwości. Chętnie chwalimy się naszym laboratorium, które zalicza się do najnowocześniejszych tego rodzaju obiektów w Polsce. Dzięki temu skup monolitu katalitycznego z Janikowa pod Poznaniem jest w stanie skutecznie wyprzedzać rywali o kilka długości.Skupujemy także katalizatory metalowe

Nawigacja