Skup katalizatorów: Leszno

Ekspresowa wycena katalizatorów

Nie zawsze ludzie wiedzą, jak obchodzić się ze zużytymi częściami ze swoich aut. Często wyrzucają je w przypadkowych miejscach, ewentualnie zostawiają w warsztacie. Tymczasem katalizatory samochodowe mogą być dla właściciela pojazdu źródłem zarobku, więc nie warto zostawiać ich w rękach innej osoby, która odwiedzi na przykład nasz skup katalizatorów i będzie cieszyć się z uzyskanych pieniędzy. Tak się bowiem składa, że z większości tych urządzeń da się odzyskać pewną ilość szlachetnych kruszców, które są wyodrębniane w drodze specjalnego procesu.


Korzystna ekologia


Podejście, w ramach jakiego stare modele katalizatorów poddaje się procedurze odzyskiwania kruszców, jest bardzo korzystne dla środowiska naturalnego. Katalizatory zostają przerobione, nie zalegają na hałdach śmieci i nie zapełniają złomowisk. Z kolei cenne kruszce można ponownie wykorzystać, na przykład do wyrobu biżuterii lub zupełnie nowych układów elektronicznych. Warto bowiem nadmienić, że nasz skup monolitu katalitycznego zajmuje się także odzyskiwaniem metali szlachetnych ze starych urządzeń, takich jak telefony komórkowe.


Cennik dobry dla klientów


Jest wiele powodów, aby wybrać właśnie nasz skup katalizatorów. Mamy bardzo dobre podejście do klienta. Wychodzimy z założenia, że jeśli ktoś przychodzi do nas ze swoim katalizatorem, to powinien otrzymać za niego godziwą zapłatę – zwłaszcza gdy widać, że uda się odzyskać niemałą ilość metalu szlachetnego. Poza tym posiadamy bardzo sympatyczny i uczynny personel, który czyni skup monolitu katalitycznego miejscem przyjaznym.Skupujemy także katalizatory metalowe

Nawigacja