Skup katalizatorów: Konin

Ekspresowa wycena katalizatorów

Firma Katalizatory, czyli renomowany skup katalizatorów, zaprasza serdecznie wszystkich przedsiębiorców oraz osoby fizyczne do utylizacji zużytych konwerterów katalitycznych z samochodów. To nie tylko działanie rentowne (płacimy za odzyskane metale szlachetne z monolitu), ale również ekologiczne. Każde urządzenie, zwłaszcza przetwarzające i oczyszczające spaliny, powinno się utylizować w sposób przyjazny dla środowiska.

Katalizatory – gdzie można je zutylizować na terenie województwa wielkopolskiego?

Mamy dla Państwa dobrą wiadomość. Nasz skup katalizatorów swoją działalnością obejmuje całą Wielkopolskę. Co więcej, katalizatory nawet nie muszą być dostarczane do naszej siedziby – w razie braku czasu możemy je sami od Państwa odebrać. Gwarantujemy korzystną wycenę oraz błyskawiczną wypłatę należności na miejscu odbioru. Stawiamy wygodę Klienta na pierwszym miejscu. Jeśli chodzi o cennik, prezentujemy go na naszej stronie, dzięki temu zawsze wiedzą Państwo, ile można dostać za jednostkę rodu, platyny czy palladu.

Skup monolitu katalitycznego wydobytego z reaktorów

Odzyskany z katalizatorów samochodowych monolit – ceramiczny lub metaliczny – ma sporą wartość, dlatego oferujemy naszym Klientom możliwość sprzedaży. My, jako skup monolitu katalitycznego, zajmiemy się dokładnym przebadaniem próbki, korzystając ze specjalistycznych urządzeń, w tym mieszalnika, który ujednolica monolit, i w ten sposób rzetelnie wycenimy surowiec. Ponownie korzyść odnoszą nasi Klienci – nie tylko pozbędą się zużytej części ze swojego Fiata, BMW czy Forda, ale też zdobędą przy okazji pieniądze.Skupujemy także katalizatory metalowe

Nawigacja