Skup katalizatorów: Kalisz

Ekspresowa wycena katalizatorów

Firma Katalizatory to europejska korporacja skupująca katalizatory samochodowe, styczniki procesorów komputerowych, telefonów komórkowych, a także sprzętu audiowizualnego. Skup katalizatorów specjalizuje się w recyklingu i odzyskiwaniu metali szlachetnych z niedziałających lub uszkodzonych części. Przedsiębiorstwo posiada nowocześnie wyposażone laboratorium, w którym dokonuje obróbki i przerobu niesprawnych urządzeń.

Specjalistyczny skup monolitu katalitycznego

Katalizatory samochodowe to urządzenia odpowiedzialne za usuwanie szkodliwych substancji powstających w wyniku spalania. Związki wyjątkowo niebezpieczne dla człowieka, czyli węglowodory takie jak tlenek węgla i tlenek azotu, ulegają w zmianie w dwutlenek węgla i parę wodną. Dzieje się tak dzięki metalom szlachetnym umieszczonym w katalizatorze. Odpowiednia obróbka tych części samochodowych pozwala na odzyskanie metali szlachetnych, których użyto do produkcji. Na stronie Katalizatory publikujemy regularnie aktualizowany cennik pierwiastków takich jak: pallad, rod i platyna, najczęściej spotykanych w katalizatorach samochodowych.

Najlepszy skup katalizatorów

Skup monolitu katalitycznego nabywa zarówno działające, jak i niesprawne katalizatory samochodowe od firm i osób indywidualnych. Katalizatory następnie poddawane są recyklingowi i przeróbce w doskonale zaopatrzonym laboratorium, gdzie wykwalifikowani specjaliści poddają ceramikę dokładnej wycenie, która następnie pojawia się na stronie. W naszym ciągle poszerzanym katalogu posiadamy obecnie więcej niż sześć tysięcy pozycji.Skupujemy także katalizatory metalowe

Nawigacja