Skup katalizatorów: Grodzisk Wielkopolski

Ekspresowa wycena katalizatorów

Każdego dnia katalizatory samochodowe na całym świecie odmawiają posłuszeństwa. Jeśli podczas kontroli w serwisie mechanik stwierdzi, że ten podzespół nadaje się do wymiany, to nie ma zmiłuj – trzeba to zrobić. Pojawia się jednak pytanie, co uczynić ze starą częścią. Choć nie spełnia ona już przypisanych zadań, to w dalszym ciągu można mieć z niej trochę pożytku. Ściślej mówiąc, trzeba odwiedzić skup katalizatorów – chociażby ten, który prowadzimy w Janikowie pod Poznaniem. To nowoczesna placówka, w której można zarobić na starym katalizatorze.


Analiza i wycena


Dysponujemy własnym, bardzo nowoczesnym laboratorium, w którym eksperci przeprowadzają badania wszystkich podzespołów, jakie przynoszą klienci. Wszystkie katalizatory mają w sobie pewną ilość wartościowych kruszców, które po odzyskaniu mogą być ponownie wykorzystane w różnych celach. Wyrzucając katalizator na złom, tak naprawdę wyrzucamy pieniądze zaklęte w metalach szlachetnych. Skup monolitu katalitycznego daje szansę, aby mieć w kieszeni więcej złotówek, ponieważ cennik jaki przygotowaliśmy, jest naprawdę korzystny.


Skup katalizatorów na miarę czasów


Wiele firm działających w tej samej branży ma dość staromodne podejście do tematu. Chodzi zarówno o stosowane techniki analizy i odzyskiwania metali, jak też o jakość obsługi klienta. Naszym celem od początku jest wyznaczenie nowych standardów, do których zaczną równać nasi konkurenci. Z tego powodu skup monolitu katalitycznego prowadzony w okolicach Poznania oferuje między innymi dojazd do klientów na terenie całego województwa.Skupujemy także katalizatory metalowe

Nawigacja