Skup katalizatorów: Gostyń

Ekspresowa wycena katalizatorów

Specjalizacją europejskiej korporacji Katalizatory.PRO jest skup monolitu katalitycznego. Od wielu lat firma zajmuje się odkupowaniem zepsutych lub zużytych katalizatorów oraz ich recyklingiem. Specyfika działania naszej firmy polega na odzyskiwaniu metali szlachetnych takich jak platyna, rod i pallad, zawartych w katalizatorach. Skup katalizatorów Katalizatory oferuje usługę dojazdu do miejsca zamieszkania Klienta, w celu wyceny sprzętu przy użyciu nowoczesnych narzędzi diagnostycznych.

Wybierz skup monolitu katalitycznego Katalizatory.PRO

Skup katalizatorów gwarantuje w pełni profesjonalne usługi. Klientom, zarówno indywidualnym jak i firmom, wystawiamy fakturę VAT i płacimy od ręki. Jeśli więc chcesz zarobić na zużytym bądź niedziałającym katalizatorze, a jednocześnie nie jest Ci obojętne środowisko naturalne, skontaktuj się z biurem obsługi klienta Katalizatory.PRO lub z jednym z naszych przedstawicieli. Zaoferujemy za niego satysfakcjonującą stawkę i odkupimy niesprawny lub stary katalizator.

Dysponujemy najnowocześniejszym laboratorium w Wielkopolsce

W siedzibie firmy posiadamy zaawansowane technicznie sprzęty, które umożliwiają nam precyzyjną wycenę skupowanych katalizatorów. Laboratorium zaopatrzone jest między innymi w młynek wibracyjny marki Retsch, gdzie monolit jest kruszony, następnie pył ceramiczny trafia do mieszalnika Hexagon Alphie, dzięki któremu materiał poddany późniejszemu badaniu jest jednolity. Sam proces ustalania zawartości cennych kruszców odbywa się w spektrometrze fluorescencji rentgenowskiej z dyspersją energii SPECTRO XEPOS – to skrupulatne narzędzie pozwala na precyzyjną analizę monolitu.Skupujemy także katalizatory metalowe

Nawigacja