Skup katalizatorów: Czarnków

Ekspresowa wycena katalizatorów

Rynek motoryzacyjny w Polsce jest bardzo rozwinięty, a po ulicach i drogach jeździ bardzo wiele aut. Katalizatory samochodowe siłą rzeczy należą do części, które ulegają intensywnej eksploatacji, w związku z czym muszą być okresowo wymieniane na nowe. Co w takiej sytuacji należy uczynić ze starym egzemplarzem? Można zostawić go w warsztacie, co z wygody robi wiele osób. Zwykle nie wiedzą one, że naprawdę opłaca się zabrać ze sobą zużytą część. Skup katalizatorów taki jak nasz, przyjmie ją z otwartymi ramionami.


Stare katalizatory w nowej roli


Każdy, kto widział wysłużony model katalizatora wie, że nie wygląda on zachęcająco. Można zadać sobie pytanie, jaki jeszcze może być z niego pożytek i w jaki sposób można na nim zarobić. Okazuje się, że skup monolitu katalitycznego jest w stanie z zachowanych wewnątrz pozostałości warstwy ceramicznej odzyskać pewną ilość metali szlachetnych. Następnie metale te można poddać dalszej obróbce i wykorzystać do różnych celów. Przygotowany cennik daje klientom możliwości zarobienia całkiem uczciwych sum.


Taki skup katalizatorów warto odwiedzić


Działalność prowadzimy pod Poznaniem, w miejscowości Janikowo. Tam funkcjonuje nie tylko nowoczesny skup monolitu katalitycznego, ale także doskonale wyposażone laboratorium. Właśnie tam zgromadziliśmy sprzęt, dzięki któremu jesteśmy zdolni obsługiwać klientów z całego regionu. Gdy zachodzi potrzeba, możemy także dojechać pod wskazany adres na terenie całego województwa wielkopolskiego. Zapracowaliśmy na zaufanie, które motywuje nas do dalszej wytężonej pracy.Skupujemy także katalizatory metalowe

Nawigacja