Skup katalizatorów: Chodzież

Ekspresowa wycena katalizatorów

Punkt skupu reaktorów katalitycznych metalowych oraz monolitu katalitycznego Katalizatory.pro zachęca do poznania oferty firmy. Przedsiębiorstwo oferuje rzetelną wycenę reaktora katalitycznego w oparciu o badania specjalistycznym sprzętem.

Procedura weryfikacji zawartości metali szlachetnych w danym reaktorze obejmuje kilka etapów. Pierwszy z nich to ściągnięcie obudowy i wyciągnięcie materiału do badania. Drugi podstawowe oczyszczenie z brudów. Następnie trzeba go zważyć i zmielić na proszek. Później odbywa się mieszanie materiału. Dopiero po tych przygotowaniach można zbadać zawartość platyny, palladu oraz radu. W Katalizatory.pro badanie przeprowadza się metodą XRF, z wykorzystaniem spektrometru fluorescencji rentgenowskiej. Analizę kończy oszacowanie wartości, na podstawie współczesnych cen giełdowych metali szlachetnych.

Firma Katalizatory.pro kieruje swoją ofertę zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Odkupuje reaktory katalityczne działające i niedziałające, dowolnych marek, z samochodów ciężarowych, osobowych oraz innych pojazdów. Wypłata gotówki odbywa się niezwłocznie po zakończeniu wyceny. Istnieje także ewentualność zapłaty przelewem na konto. Katalizatory najlepiej dostarczyć do dowolnego punktu Katalizatory.pro. Jeśli to okaże się problemem lub nie potrafisz wymontować katalizatora, nasi specjaliści mogą przyjechać i pomóc w dostarczeniu monolitu do skupu.

Sprzedając reaktor katalityczny fachowcom zyskujesz atrakcyjną cenę oraz pewność, że zostanie poddany obróbce, a szlachetne kruszce zostaną dobrze wykorzystane.Skupujemy także katalizatory metalowe

Nawigacja